п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські пропагандисти пропонують карати на місці своїх військових за втрату техніки та боєприпасів

Олександр Слов'янець


Події , інформаційна війна

Російські пропагандисти пропонують карати на місці своїх військових за втрату техніки та боєприпасів

views412

14.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російська пропаганда намагається знайти винних у військовій катастрофі на Харківщині та відвести обвинувачення від Путіна, Шойгу, перемикнувши відповідальність на нижчий рівень.  

Кількість кинутої військової техніки та боєприпасів російською армією під час контрнаступу Сил оборони України настільки велика, що навіть пропагандисти починають розмірковувати, що з цим робити. Й нічого іншого, ніж покарання своїх військовослужбовців, вони вигадати не можуть. Причому все це пропонується зробити в стилі подій Другої світової війни.

Не вистачає тільки обговорення відомого наказу №227 Сталіна, більш відомого під назвою: «Ні кроку назад». Саме тоді, у липні 1942 року, згідно зі сталінським наказом  почали створюватися штрафбати, а також «загородзагони», які б мали зупиняти бійців, що відступають.                           

Два російських пропагандисти, Володимир Соловйов та Олександр Сладков, обговорюють можливість створення воєнно-польових судів, щоб відразу карати за втрату боєприпасів і техніки.

Сладков наголошує, що розправа має бути швидкою, як за невиконання наказу, так і за втрату боєприпасів і техніки. «Прямо карати на місці», – закликає Сладков. На що Соловйов відповідає: «Карати – це по-нашому».

Показово, що Сладков продовжує стверджувати, що російська армія «веде наступ по всіх фронтах» і лише на деяких напрямках «просідаємо», та що ЗСУ перебуває в обороні.

Обидва пропагандисти не згадують, що ті території, які Сили оборони України звільнили за декілька днів, російська окупаційна армія захоплювала декілька місяців. 

Нагадаємо, що пропаганда РФ вже почала розкручувати версію «розіп’ятий хлопчик-2». 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі