понеділок, 03 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські окупанти змушують населення брати участь у «референдумах» ‒ розвідка

Cіпратов Роман


Російська агресія

Російські окупанти змушують населення брати участь у «референдумах» ‒ розвідка

views73

23.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Окупанти готують організаційні заходи та намагаються створити хоча б видимість легітимності оголошених «референдумів» на тимчасово зайнятих територіях.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

В окупованому Маріуполі планується проводити «референдум» так званими «комісіями», до складу яких входитимуть місцеві колаборанти, представники окупаційних адміністрацій та російські військові. Вони обходитимуть будинки згідно зі складеними списками охочих отримати «гуманітарну допомогу». Місцевих переконують, що «назад дороги немає» і всім, хто брав «гуманітарку», доведеться голосувати.

У Маріуполі «штаб підготовки до референдуму» розгорнуть в одному з торгових центрів. Його дії повністю координуються представниками партії «Єдина Росія».

Загалом, щоб уникнути ураження артилерією українських сил оборони, всі центри підготовки до псевдореферендуму на окупованих територіях розміщуються у приміщеннях з великим зосередженням цивільного населення.

Для ідеолого-пропагандистської обробки населення окупанти організують низку заходів «військово-патріотичного виховання». Головна цільова аудиторія – місцева молодь, яка здебільшого не виявляє інтересу до російської ідеології.

У місті Гола Пристань Скадовського району Херсонщини пройшов «молодіжний форум» під лозунгом «ми разом із росією». Для участі в ньому залучено учнів середніх та старших класів. В Маріуполі планує відкрити своє відділення всеросійська громадська організація ветеранів «бойове братство». ГО «ветерани десантно-штурмових підрозділів республіки башкортостан» звернулась до гауляйтера міста костянтина іващенка із проханням виділити приміщення для військово-патріотичного клубу «юний десантник – ратник» та дитячої навчально-тренувальної бази.