неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські окупанти вигадали нове визначення війни

Андрій Кущенко


Російська агресія

Російські окупанти вигадали нове визначення війни

views133

17.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російські загарбники вигадали нове визначення війни в Україні, на якій загинули тисячі мирних жителів. Так, у країні-агресорці тепер бойові дії у нашій країні називають «відображенням збройного вторгнення на територію Росії під час операції в Україні». Саме про це йдеться у законі Держдуми Росії, який депутати країни ухвалили цього тижня.

Документом передбачається, що російських окупантів буде наділено «статусом ветерана та інваліда бойових дій військовослужбовців Федеральної служби безпеки» під час виконання завдання «на російсько-українському кордоні та прикордонних територіях, що прилягають до зони спеціальної військової операції».

У законі наголошується, що йдеться про «військовослужбовців військових органів ФСБ, які виконували завдання щодо відображення озброєного вторгнення на територію РФ, а також у ході озброєної провокації на державному кордоні та прикордонних територіях суб’єктів Росії, прилеглих до районів проведення спеціальної військової операції на територіях України та «ЛНР» з 24 лютого 2022 року».