п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські окупанти планують масове закриття шахт на захопленому Донбасі, — правозахисники

Світлана Макарова


Економіка , Російська агресія , Новини окупації

Російські окупанти планують масове закриття шахт на захопленому Донбасі, — правозахисники

views197

27.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Окупаційна влада на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини веде підготовку до масового закриття вугільних шахт.

Про це повідомляє «Східна правозахисна група».

За інформацією правозахисників, на підконтрольних угрупованням «днр» та «лнр» територіях працює комісія Міненерго рф, яка проводить оцінку вугільних шахт у регіоні. За наявною інформацією, російські чиновники вважають вугільну галузь Луганської та Донецької областей безперспективною.

«Наразі комісія зробила висновок, що вугільна галузь нерентабельна через те, що 65% облікового складу працівників підприємств мобілізовано, працювати на підприємствах нема кому, а підтримка шахт на рівні життєзабезпечення тягне величезний ресурс», — зазначають правозахисники.

У «Східній правозахисній групі» також повідомляють, що росіянами вже розроблено перелік заходів із закриття шахт у 2023 році через нерентабельність.

«Головам окупаційних адміністрацій «лднр» доведуть певні меседжі для інформування місцевого населення. Важливо, що закриття шахт хочуть провести у перший квартал 2023 року, щоб негативний ефект не торкнувся партії «Единая Россия» восени 2023 року», — додали правозахисники.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі