середа, 28 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські хакери атакують через електронні листи від нібито «академії СБУ», - Держспецзв'язку

Наталя


Російська агресія , Суспільство , Події

Російські хакери атакують через електронні листи від нібито «академії СБУ», - Держспецзв'язку

views98

26.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

Хакери з країни-агресора атакують через електронні листи, які надходять на приватні адреси e-mail, зокрема, начебто від Національної академії СБУ.

Про це повідомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації.

"Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, повідомляє про масове розповсюдження небезпечних електронних листів із темами «Інформаційний бюлетень» та «Бойове розпорядження». Вони надходять на приватні адреси e-mail, зокрема, начебто від Національної академії Служби безпеки України", - йдеться у повідомленні.

За даними кіберфахівців, відкриття додатків, які містяться у листах, призведе до запуску на комп’ютері шкідливої програми GammaLoad.PS1_v2.

Атаку пов’язують із групою UAC-0010 (Armageddon). Це хакерське угруповання фсб рф – одне з тих, які від початку повномасштабного воєнного вторгнення росії активно атакують критичну інформаційну інфраструктуру України.

У Держспецзв'язку зазначають, що кіберзловмисники зазвичай використовують болючі для українців теми. Наприклад, у травні під час аналогічної атаки члени Armageddon спекулювали на темі окупованого Херсона.