п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російська пропаганда використовує експерта, засудженого у США за розбещення неповнолітньої (фото)

Олександр Слов'янець


інформаційна війна , Курйози

Російська пропаганда використовує експерта, засудженого у США за розбещення неповнолітньої (фото)

views245

25.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Російська пропаганда регулярно долучає до своєї робити колишнього офіцера розвідки з Корпусу морської піхоти, який був засуджений за мастурбацію перед неповнолітньою, Скотта Ріттера. 

Достроково його було звільнено з в’язниці у вересні 2014 року.

Цей експерт регулярно з’являється у пропагандистських матеріалах або його долучають до ефірів. Кожен раз його представляють, як ексрозвідника, забуваючи додати, що він засуджений судом у США злочинець за сексуальний злочин щодо неповнолітньої. Це саме те, що у суспільстві називають педофілією.

Лише за останні декілька днів Ріттера цитували різні пропагандистські ресурси. Власне по заголовках можна зрозуміти, про що йде мова.  

 

Тиждень тому він розповідав, як треба правильно проводити «денацифікацію». Головна теза цього матеріалу повність збігається з головною тезою усієї російської пропаганди, про те, що Україна неонацистська держава і що усіх патріотів України треба вбивати.

 Він також заявляв, що воєнні злочини у Бучі чинила Україна.  Були заяви, що США у разі війни програє РФ і що треба дякувати Путіну «за адекватність».       

Два рази обвинувачувався у сексуальних злочинах проти неповнолітніх. Був засуджений за незаконний контакт із неповнолітнім та за п'ятьма іншими звинуваченнями в ході судового розгляду у 2011. Свою провину не визнав. Його звільнили умовно-достроково після 2,5 року ув'язнення.

Що відомо про його сексуальні злочини

У 2001 Ріттер став фігурантом  двох спецоперацій правоохоронних органів США. У червні 2001 року його звинуватили у спробі організувати зустріч із поліцейським під прикриттям, що видавав себе за 16-річну дівчину. Його звинуватили у «спробі створити загрозу добробуту дитини». Звинувачення  потім зняли, а протокол закрили після закінчення шести місяців випробувального терміну. Після того, як ця інформація була оприлюднена на початку 2003 року, Ріттер заявив, що витік був політично мотивованим, щоб заглушити його протистояння прагненню адміністрації Буша до війни з Іраком.

Ріттера знову заарештували в листопаді 2009 року за спілкування з поліцейською принадою, з якою він познайомився в інтернет-чаті. Поліція повідомила, що він мастурбував перед вебкамерою після того, як офіцер сказав, що він 15-річна дівчинка. Ріттер заявив під час суду, що, на його думку, людина з перед якою він мастурбував  була дорослою, яка розігрує свої фантазії.

Звинувачення включали «незаконний контакт із неповнолітнім, злочинне використання засобів зв'язку, розбещення неповнолітніх, непристойне оголення, володіння знаряддями злочину, замах на злочин та підбурювання до злочину». Ріттер відхилив угоду про визнання провини та був визнаний винним.

Нагадаємо, що у Самарі йде «війна» з НАТО і там знесли копію Ейфелевої башти.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі