п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російська пропаганда увімкнула режим безглуздих версій  щодо постачання західних танків Україні

Олександр Слов'янець


Курйози

Російська пропаганда увімкнула режим безглуздих версій щодо постачання західних танків Україні

views269

26.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Зрозумівши, що зупинити процес постачання західних танків Україні не вдасться, російська пропаганда вже увімкнула режим безглуздих версій  та заспокоювання власних громадян щодо цієї важкої техніки.

Деякі з пропагандистів, зокрема Соловйов,  почав влаштовувати притаманну йому істерику в ефірах, про те, що треба завдавати удари по США та країнам Європи, щоб припинити постачання зброї Україні.  

Багато що в історії про постачання танків залежало від Німеччини та саме там були зосереджені всі спроби не допустити цього. Всі прихильники Росії та Путіна у німецькій політиці були мобілізовані, щоб лише не дати ухвалити рішення про постачання танків. У Бундестазі навіть лунала відверта російська пропаганда.

Все це росіянам не допомогло і США, Німеччина ухвалили ключові рішення і танки НАТО Леопард  та Абрамс  поїдуть в Україну на фронт через певний час.

Тепер пропагандистам робити нічого і треба лише заспокоювати «глибинний російський народ», розповідаючи, що ці танки не така вже потужна зброя. Що танки НАТО не в змозі протистояти російським танкам Т-90 Прорив. І взагалі, що з танками НАТО у ЗСУ будуть тепер проблеми. Все це приправляється згадками про те, що під час Другої світової війни знищувалися німецькі «Пантери» та «Тигри».  Серед заспокійливого є навіть абсолютно фантастичні версії про створення роботів вбивць танків Леопард та Абрамс. Робота представив екскерівник Роскосмосу Рогозін, якого нещодавно було поранено у ресторані окупованого Донецька.  

 

Ось підбірка заголовків з російських пропагандистських видань, щодо західних танків.  Одна з найбільш цікавих версій пропагандистів полягає у тому, що танки Україні не дадуть, якщо вона капітулює.   

 

Нагадаємо, що  Соловйов знову закликає відправляти строковиків на фронт та готовий очолити «СМЕРШ».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі