понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російська агресія в Україні викликала голод 40 млн людей – США

Cіпратов Роман


Економіка , За кордоном , Російська агресія , Суспільство

Російська агресія в Україні викликала голод 40 млн людей – США

views53

06.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Близько 40 млн осіб позбулися продовольчої безпеки внаслідок російського вторгнення в Україну. Найбільше постраждають країни Африки на південь від Сахари.

Таку заяву зробила посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд, повідомляє РБК-Україна.

За її словами, в той час як енергія, зміна клімату, пандемія і конфлікти є основними причинами глобальних проблем з постачанням продовольства, "найбільш підступним джерелом" є голод, навмисно використовуваний в якості зброї війни.

«Росія систематично захоплює деякі з найпродуктивніших сільськогосподарських угідь України, псуючи поля мінами і бомбами», ‒ сказала Томас-Грінфілд.

Зазначається, що Москва заперечує свою причетність до продовольчої кризи і звинувачує західні санкції в уповільненні експорту продовольства і добрив. Томас-Грінфілд в п'ятницю спростував це твердження, замість цього заявивши, що Росія навмисно зробила кроки, щоб порушити глобальні ланцюжки поставок продовольства, звинувачуючи при цьому Захід.

Сполучені Штати виділили 4,5 млрд доларів на продовольчу безпеку на саміті G7, з яких вони внесли 2,76 млрд доларів. Томас-Грінфілд додала, що США також планують виділити 150 млн доларів у вигляді нової гуманітарної допомоги Африці в очікуванні схвалення Конгресу.