субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росіянин отримав у Норвегії 90 днів тюремного ув'язнення за запуск безпілотника

Світлана Макарова


За кордоном

Росіянин отримав у Норвегії 90 днів тюремного ув'язнення за запуск безпілотника

views88

24.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Норвегії суд засудив 34-річного росіянина до 90 днів тюремного ув'язнення за запуск безпілотника. Він порушив заборону, спричинену війною росії проти України.

Про це повідомляє NRK.

Чоловіка, особа якого не розкривається, не підозрюють у шпигунстві. Він сказав, що є менеджером туристичного агентства відвідав 85 країн. Він зізнався, що запускав дрон на півдні Норвегії, щоб фотографувати природу, додавши, що він не знав, що це заборонено.

Чоловік запускав дрон над 16 різними місцями в Норвегії в жовтні. При цьому слідство встановило, що друзі з росії надсилали йому статті про те, що росіян заарештовують у Норвегії за використання дронів.

"Тим не менш, він продовжував запускати дрони, не поцікавившись, чи існують якісь особливі правила, що стосуються польотів дронів для росіян", - йдеться у рішенні окружного суду Хордаланда.

Обвинувачення просило засудити його до 120 днів позбавлення волі. 

Росіянину зарахували 29 днів ув'язнення, оскільки він перебував під вартою після арешту в жовтні.

Нагадаємо, останніми тижнями повідомлялося про численні випадки виявлення безпілотників поблизу морських нафтових і газових платформ, що належать Норвегії. Кілька російських громадян були затримані за польоти безпілотників або фотографування секретних об'єктів у Норвегії.

Згідно з норвезьким законодавством, повітряним суднам, керованим російськими компаніями або громадянами, заборонено приземлятися, злітати або пролітати над норвезькою територією. Норвегія не є членом Європейського Союзу, але дзеркально віддзеркалює його дії й ухвалила рішення про заборону на початку цього року після вторгнення в Україну.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі