вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росіяни влаштували спортивний турнір на честь ліквідованого в Україні генерала окупаційної армії

Світлана Макарова


Російська агресія , інформаційна війна

Росіяни влаштували спортивний турнір на честь ліквідованого в Україні генерала окупаційної армії

views1139

23.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

На честь ліквідованого під час оборони Луганщини воєнного злочинця російського генерала Романа Кутузова у рф назвали турнір з греко-римської боротьби. Призерам вручили медалі з його зображенням.

Про це повідомляє канал Base of Ukrainian sports.

Зазначається, що до пропагандистського турніру долучилися відомі російські спортсмени: віцечемпіон світу Сергій Кутузов та чемпіон Європи Жамболат Локьяєв з греко-римської боротьби .

Під час турніру демонструвався відеоролик, присвячений Кутузову, та розповідалося про його «бойові подвиги». Вручення нагород відбувалося на тлі великого портрета ліквідованого окупанта. 

Нагадаємо, ліквідований високопоставлений окупант брав участь у захопленні Маріуполя. Відомо, що командир 29-ї армії рф Роман Кутузов також командував так званим армійським корпусом «днр». 

У червні 2022 року Кутузова було ліквідовано у Луганській області. ЗСУ офіційно підтвердили його ліквідацію. Кутузов  начебто вирішив особисто очолити наступ російської армії і був знищений вогнем артилерії ЗС України.

Це не вперше, коли російські пропагандисти намагаються возвести в герої окупанта, який вбивав українців і захоплював українські міста: російська окупаційна влада встановила у Маріуполі Донецької області пам’ятник окупанту Кутузову та перейменували маріупольску школу на його честь.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі