субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія збільшила поставку бойової техніки та озброєння на окупований Донбас

Російська агресія , Події

Росія збільшила поставку бойової техніки та озброєння на окупований Донбас

views257

29.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Протягом грудня 2021 року Росія продовжувала нарощувати бойової можливості окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За даними розвідки, окупанти приховано завозили залізничним та автомобільним транспортом з території РФ до з’єднань і частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів пальне, бойову техніку, озброєння та боєприпаси, засоби радіоелектронної боротьби, безпілотні літальні апарати. Також для прихованого постачання майна військового призначення окупанти використовували так звані «гуманітарні конвої».

Також Росія значно збільшила поставку на окуповану частину Донбасу бойових броньованих машин як нових, так і відновлених або модернізованих на російських ремонтних підприємствах.

Крім того, були направлені кадрові російські військовослужбовці та найманці-громадяни РФ для комплектування посад за окремими військовими спеціальностями, насамперед розвідники, снайпери, артилеристи, зв’язківці, фахівці радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби.