середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія вже використала близько 60% високоточної зброї, – розвідка

Наталя


Російська агресія , Події

Росія вже використала близько 60% високоточної зброї, – розвідка

views45

25.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

За даними української військової розвідки, російські загарбники вже використали понад 60% запасів високоточного озброєння.

Про це повідомив заступник очільника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"За нашими даними, якщо говорити про високоточну зброю, то використано вже близько 60 відсотків запасів. По деяким видам, навіть і більше – 70%.

Є відповідні нормативні вимоги по тому пороговому рівню, який необхідно тримати в військах, і по тих же самих "Іскандерах" цей пороговий рівень майже настав.

Вони змінили тактику застосування такого озброєння. Якщо раніше по об’єкту застосовувалося 2 чи 4 ракети, то зараз чітко обирається об’єкт, ціль, це від 8 до 12 ракет різного формату. Або балістичні, або крилаті ракети наземного, або морського, повітряного базування, для того, щоб бути готовим вразити цю ціль. 

Ми бачимо зміни, і ми розуміємо, що ресурс високоточного озброєння, високоточних боєприпасів у РФ на граничному рівні", - йдеться у повідомленні.

Скібіцький додав, що в перші два місяці широкомасштабного вторгнення Росія завдавала хаотичних ударів високоточними ракетами.

Він переконаний, що Росія наразі не має достатніх потужностей для швидкого поповнення витрачених запасів високоточного озброєння. Через запроваджені економічні санкції з боку західних країн, російська промисловість не може дістати необхідну кількість імпортних складових для оснащення високоточних ракет.