субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія увімкнула «дурня» щодо збиття безпілотника MQ-9 Reaper, а її пропагандисти  пропонують нагородити пілотів

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Події , Озброєння та техніка

Росія увімкнула «дурня» щодо збиття безпілотника MQ-9 Reaper, а її пропагандисти пропонують нагородити пілотів

views143

15.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

В російському інформаційному полі спостерігається певна біполярка, коли офіційний Кремль заявляє, що не причетний до збиття MQ-9 Reaper над Чорним морем, а частина пропагандистів заявляє, що пілоти літаків герої та їх треба нагородити.

У Пентагоні заявляють, що що російський військовий літак вразив неозброєний американський безпілотник спостереження MQ-9 Reaper над Чорним морем вразивши його гвинт і американські оператори змушені були його затопити  у міжнародних водах. У Пентагоні російських пілотів звинуватили у непрофесіоналізмі та умисних діях, які призвели до падіння БПЛА.

Тут Росія увімкнула дурня та почала заперечувати причетність своїх літаків до цього інциденту, в черговий раз показавши, що взяти публічно на себе відповідальність за інцидент –  це на в стилі росіян.            

Росія заявила, що безпілотник летів у бік її території та заперечила, що якимось чином причетна до інциденту з БПЛА. На пропагандистському «Першому каналі» заявили, що MQ-9 Reaper впав через невдалі маневри.  Посол Москви в США Анатолій Антонов заявив, що дрон вів «неприйнятну» діяльність поблизу кордонів Росії.

Якщо російські літаки ні до чого, то чого ж тоді Андрій Гурульов, депутат Держдуми РФ, колишній генерал-лейтенант, який наразі перетворився у пропагандиста та не вилазить з ефірів Соловйова заявив:

«У героїзмі льотчика ніхто не сумнівається, його гідна державна нагорода». Аналогічні заяви, що льотчика треба нагородити оприлюднені на інших пропагандистських ресурсах.

Тобто пропагандисти стверджують, що нібито нічого такого не відбулося, ніякого геройського вчинку і одночасно з цим хочуть нагороди за відсутності самого факту геройства.

Що б там не було, але міністр оборони Ллойд Дж. Остін III заявив, що цей інцидент не зупинить такі польоти, додавши, що «Сполучені Штати продовжуватимуть здійснювати польоти та працювати там, де це дозволено міжнародним правом».

Хоча деякі воєнні експерти впевнені, що США, попри досить спокійну та виважену риторику, що те що сталося з MQ-9 Reaper над Чорним морем не залишать для РФ без наслідків.  

Нагадаємо, що у тимчасово окупованому Криму мілітаризація вже дібралася до молодших школярів.                 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі