субота, 22 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія сфабрикує привід для нападу на Україну за допомогою диверсії на Донбасі

Наталя


Війна , Події , Політика

Росія сфабрикує привід для нападу на Україну за допомогою диверсії на Донбасі

views237

15.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Росія підготувала групу бойовиків для проведення спецоперації під «чужим прапором» на тимчасово окупованій території Донбасу. Таким чином, окупанти створять привід для вторгнення РФ в Україну.

Про це повідомив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван в інтерв'ю CNN.

За інформацією, американська розвідка має докази того, що російські найманці навчені веденню бойових дій в умовах міста та використанню вибухових речовин для проведення актів саботажу. Спецоперація ймовірно буде проведена проти окупаційних військ на Донбасі.

«Наша розвідувальна спільнота отримала інформацію про те, що Росія закладає основу, щоб мати можливість сфабрикувати привід для вторгнення», — сказав Салліван.

За його словами, приводом для вторгнення РФ в Україну може стати «спроба перевороту в Україні», де Москва повторить сценарій 2014 року під час окупації Криму.

Також в адміністрації Байдена переконані, що Росія цілком ймовірно готує напад на Україну, «який може призвести до широкомасштабних порушень прав людини та військових злочинів, якщо дипломатія не досягне своєї мети».

«Російські військові планують розпочати ці дії за кілька тижнів до військового вторгнення, яке може розпочатися між серединою січня та серединою лютого», — зазначив американський посадовець.