середа, 25 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія розмістила військову техніку за 200 км від Києва

Cіпратов Роман


Події

Росія розмістила військову техніку за 200 км від Києва

views256

20.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Військова техніка збройних сил Російської Федерації стала табором за 200 км на північ від Києва.

Про це повідомляє розслідувальна група Conflict Intelligence Team.

За інформацією розслідувачів, 18 січня російські реактивні системи залпового вогню «Ураган» прибули на станцію Речиця на Гомельщині, яка межує із чотирма областями України. Пізніше у мережі з'явилася фотографія табору з військовою технікою, яка, ймовірно, була знята в районі Речиці. На фото було зафіксовано транспортно-зарядну машину 9Т452 РСЗВ «Ураган».

Також у соцмережах з'явилися подібні кадри, зняті у районі Іванівки, що на Гомельщині. Звідти трохи більше 40 кілометрів до кордону з Чернігівською областю України та близько 90 кілометрів – з Київською. Розслідувачі наголосили, що у цьому районі немає полігонів, заявлених для російсько-білоруських навчань «Союзна рішучість», які мають відбутися у лютому.

Як зазначається у матеріалі, розміщення російської техніки в безпосередній близькості від кордону з Київщиною викликає особливе побоювання на тлі інформації західних ЗМІ про те, що війська РФ можуть здійснити атаку на Київ.

«При цьому ми досі не знаємо, про які масштаби зосередження сил на північ від Києва йдеться. Як мінімум частина російських сил, які вступили до Білорусі, пройшли до заявлених місць проведення навчань (наприклад, до Бреста біля кордону з Польщею)», – йдеться у повідомленні.

Також розслідувачі висловили припущення, що мета зосередження російської техніки поблизу північного кордону України – змусити командування ЗСУ тримати частину сил на західному березі Дніпра для прикриття Києва, що обмежить можливості протидії потенційній російській операції на сході України.