четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російський апеляційний суд залишив під вартою кримськотатарського активіста

Політика

Російський апеляційний суд залишив під вартою кримськотатарського активіста

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Військовий апеляційний суд у Московській області, РФ, залишив чинним рішення про продовження на півроку арешту кримськотатарського активіста Ісмета Ібрагімова.

Про це йдеться в повідомленні на сайті громадської організації «Кримська солідарність».

У своїй апеляційній скарзі захист активіста вимагав скасувати рішення суду першої інстанції. Адвокат Айдер Азаматов наполягав на відсутності підстав утримувати його в слідчому ізоляторі далеко від сім’ї. Також захисник вказував на те, що українське громадянство Ібрагімова передбачає застосування до нього IV Женевської конвенції. Однак російський військовий суд не змінив запобіжний захід.

Також під час розгляду Ісмет Ібрагімов висунув клопотання про звільнення від обов’язків адвоката за призначенням, яке суд задовольнив.

Посилаючись на слова свого підзахисного, Айдер Азаматов розповів, що під час етапування з окупованого Криму в РФ Ібрагімова утримували в приміщенні 1,5 на 3 метри, де знаходилося двоє осіб. Адвокат назвав це грубим порушенням прав Ібрагімова. Зараз Ісмет знаходиться на карантині, під час етапування він переніс ГРВІ. Підсудний повідомив, що почуває себе нормально, і попросив організувати йому зустріч з Генеральним консулом України.

Нагадаємо, Ісмет Ібрагімов був затриманий 7 липня 2020 року. На думку російських правоохоронних органів, він брав участь в діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», яка заборонена в Росії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі