четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російсько-український конфлікт на іспанському курорті

За кордоном , Новини , Суспільство

Російсько-український конфлікт на іспанському курорті

views139

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Адміністрація іспанського готелю відмовилася зняти російський прапор на прохання українських відпочивальників. Про інцидент у своєму Facebook розповів Давид Пластер.

«Міжнародним скандалом завершилася вечеря в одному з готелів на узбережжі Коста-Дорада. На ввічливе прохання прибрати російський прапор із зони відпочинку українців, які безпосередньо постраждали від російської агресії, адміністратор ресторану висміяв гостей і висловив підтримку вбивства українців росіянами», — пише пан Пластер.

Адміністратор не лише нахабно відмовив українцям, а й принизив їх, сказавши, що висловлює думку всієї Іспанії. До суперечки приєдналися російські відпочивальники. Останньою краплею для громадян України стало виконання аніматорами російських мілітаристських пісень на розважальному вечорі біля басейну. Врешті українці вирішили переселитись до іншого готелю, але теж з деякими труднощами:

“Представники туроператора JoinUp, що запропонували українцям цей готель, порадили філософськи поставитися до образ і цькування, а на прохання поміняти готель на три доби, що лишилися, проанонсували гостям штрафи за зняття броні”, – написав Давид Пластер.

Адміністрація оштрафувала їх за скасування бронювання номерів. Прапор так і не прибрали.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі