середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські військові літаки були перехоплені над Балтійським морем

За кордоном , Новини , Події

Російські військові літаки були перехоплені над Балтійським морем

views146

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З початку тижня вже п’ять російських військових літаків були перехоплені над Балтійським морем винищувачами Typhoon.

Впродовж останніх двох днів винищувачам Королівських військово-повітряних сил Великої Британії двічі доводилося залишати авіабазу НАТО в Естонії для перехоплення авіації РФ.

За даними британських ВПС, за останні дві доби винищувачі Typhoon перехопили п’ять російських військових літаків над Балтією. Чотири було зупинено після запуску в понеділок, ще один — у вівторок.

У понеділок, 5 серпня, був перехоплений російський транспортний літак АН–26 «Вихр», після чого винищувачі нейтралізували бомбардувальника ТУ–142 «Ведмідь» та двох винищувачів типу СУ–27Б «Фланкер», які наближалися до повітряного простору Литви.

У вівторок, 6 серпня, був перехоплений транспортний літак ТУ–134 «Різкий», який був поблизу повітряного простору Естонії.

Як повідомили на сайті військово-повітряних сил Великобританії, російські літаки не мали затвердженого плану польоту, не зв’язувалися з керуванням повітряного руху і перебувати у міжнародному повітряному просторі допущені не були.

Нагадаємо. Це не єдиний випадок перехоплення російських військових літаків. У липні цього року винищувачі НАТО, що патрулюють небо Балтії, двічі піднімалися в повітряний простір для ідентифікації та супроводу військових літаків Росії над Балтійським морем.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі