субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські війська покинули річку Біюк-Карасу в Криму

Економіка , Новини окупації

Російські війська покинули річку Біюк-Карасу в Криму

views114

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські трубопровідні війська покинули своє розташування біля річки Біюк-Карасу нижче греблі Тайганського водосховища, звідки вони качали воду для потреб Сімферополя. Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії, який побував на місці.

Військові очистили територію, але всі трубопроводи залишили на місці, щоб використати їх у будь-який момент.

Спуск води з Тайганського і Білогірського водосховищ тимчасово зупинили. Наразі повноводна річка Біюк-Карасу почала виглядати, як струмок. Водночас невеликий підрозділ російських військових залишився на місці дислокації для забезпечення збереження трубопроводу.

Раніше так званий “голова” окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що до холодів перекачування води з Тайганського водосховища на Сімферополь буде припинена.

Вже на початку грудня тільки з половини труб текла вода зі слабким напором.18 грудня подачу води з Тайганського водосховища припинили.

Заступник міністра оборони Росії, генерал армії Дмитро Булгаков повідомив, що трубопроводом, який побудували російські військові для перекачування води з водосховищ Білогірського району в Сімферопольське водосховище, за час його експлуатації поставили понад 6 мільйонів тонн води.

Вже 10 серпня у Криму керівництво Міноборони Росії і так звана місцева влада запустили водовід, який побудували російські військові для перекачування запасів води з Тайганського водосховища Білогірського району на потреби водопостачання Сімферополя.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі