понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські спецслужби не припиняють пошуку шляхів дестабілізації ситуації в Україні

Політика

Російські спецслужби не припиняють пошуку шляхів дестабілізації ситуації в Україні

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські спецслужби шукають шляхи дестабілізації ситуації в Україні, намагаючись дискредитувати співробітників Головного управління розвідки Міноборони за допомогою зрадників з кримського главку СБУ.

про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони.

Від початку збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави, окрім військових, політичних та спеціальних заходів, кремлівські керманичі приділяють особливу увагу проведенню інформаційно-психологічних операцій.

Метою таких операцій є комплексний вплив на населення України, який зокрема включає намагання всіляко дискредитувати представників вищого державного та військового керівництва нашої держави.

З цією метою та за допомогою російських і проросійських інформаційних ресурсів та агентів впливу на території України розповсюджуються фейкові новини, документи, чутки, плітки, вкидаються нібито достовірні матеріали, які свідчать про професійну некомпетентність, факти корупції або якісь ганебні чи “зрадницькі” вчинки вітчизняних керівників.

Особливою та завжди бажаною ціллю «нащадків Дзержинського» є представники керівництва вітчизняних спецслужб, зокрема й Головного управління розвідки Міністерства оборони України, які своїми практичними вчинками засвідчили незламну волю до відстоювання національних інтересів нашої держави та готовність покласти душу й волю за нашу свободу.

Так, у грудні ц. р. одним із підрозділів ГУР МО України було перехоплено розмову між двома представниками російської Федеральної служби безпеки, які знаходились у Сімферополі та Донецьку відповідно й обговорювали пошук інформації щодо начальника розвідувального органу МО України полковника Кирила Буданова та передачу її до управління ФСБ РФ, що спеціалізується на проведенні спеціальних та диверсійних операцій.

Знаючи, що цей канал зв’язку вже перекодований, ГУР МО України оприлюднює аудіофайл розмови та повідомляє, що співрозмовниками є колишні співробітники кримського Главку СБУ, які зрадили присязі та перейшли на службу до ФСБ РФ:

Склянко Олександр Миколайович, 05.08.1973 р. н., колишній начальник відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим;

Черних Микола Сергійович, 12.10.1978 р. н., колишній заступник начальника відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим. Свого часу він зробив «особливий вклад» в документування та припинення «комп’ютерних злочинів».

На жаль, Україна має чимало прикладів зрадництва з боку колишніх офіцерів українських спецслужб. Воєнна розвідка вкотре нагадує їм, а також усім російським військовим злочинцям про неминучість покарання за свої злочини.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі