середа, 21 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські окупанти завезли на Донбас нове обладнання з артилерійської розвідки

Війна

Російські окупанти завезли на Донбас нове обладнання з артилерійської розвідки

views4

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російських окупаційні війська проводять навчання з бойової стрільби та завезли на окуповані території Донбасу нове обладнання з артилерійської розвідки.

Про це повідомив речник Міністерства оборони Михайло Шаравара під час брифінгу з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міністерства Оборони України.

«Командування оперативного угруповання російських окупаційних військ зосереджує зусилля на підвищенні боєздатності артилерійських підрозділів. Тривають тренування зі стрільби та управління вогнем у артилерійських і мінометних батареях з’єднань і частин противника. Для проведення контрольних занять з бойовою стрільбою на полігони тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях виведені окремі підрозділи гаубичних, гарматних і реактивних артилерійських дивізіонів 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК», ‒ повідомив речник.

За словами Шаравари, для підвищення боєздатності артилерії оперативного угруповання російських окупаційних військ з території РФ через неконтрольовані Україною ділянки кордону у січні завезли автоматизовані звукометричні комплекси артилерійської розвідки.

Коментарi (0)