субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські окупанти відновлюють позиції на ділянці розведення біля Петрівського

Російська агресія , Політика

Російські окупанти відновлюють позиції на ділянці розведення біля Петрівського

views57

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські окупаційні сили ведуть роботи з відновлення колишніх позицій на ділянці розведення сил і засобів біля Петрівського. Цей факт зафіксувала СММ ОБСЄ.

Про це заявив Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер, 28 травня, повідомляє Укрінформ.

Український дипломат акцентував увагу, що Росія замість створення нових ділянок для розведення веде роботи з відновлення позицій на ділянці, де вже відбулося розведення сил та засобів.

«Забезпечення повного та всеохопного припинення вогню залишається критичним для виконання узгоджених висновків Паризького саміту у Нормандському форматі, які Росія продовжує не виконувати. Замість створення нових ділянок розведення сил, вона вдається до повернення сил: СММ помітила земляні та будівельні роботи на колишніх позиціях російських збройних формувань на ділянці розведення у Петрівському», – заявив він.

Він також додав, що Росія продовжує підривати домовленості, а без втілення погоджених у Парижі заходів зі стабілізації безпекової ситуації у зоні конфлікту «неможливо перейти до другого етапу – тобто, заходів з реалізації політичних положень Мінських домовленостей».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі