субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські НЗФ намагаються «кошмарити» українських військових

Російська агресія , ООС

Російські НЗФ намагаються «кошмарити» українських військових

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські окупаційні війська намагаються спровокувати українських військових за допомогою поширення інформації про наступ і смс-повідомлень з погрозами родичам.

Про це повідомив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі каналу «Україна 24».  

Він наголосив, що психологічним тиском терористи намагаються залякати українських військових і спровокувати на якісь дії. І тут виникає питання до СБУ щодо захисту персональних даних.  

«Психологічний тиск для того, щоб залякати, певним чином «кошмарити» українських військових, як думають російські угруповання, і, можливо, спровокувати на якісь дії. Деякі командири російських формувань чекають на те, що може бути спровокована ескалація, українські військові не йдуть на це, і тому з’являються такі повідомлення. Ця історія не нова, це питання до СБУ з приводу захисту персональної інформації», – сказав експерт.

Мусієнко розповів про дві головні проблеми на лінії розмежування: мінування та просування російських бойовиків на окремих ділянках фронту.

«Є дві проблеми. Фіксуються випадки мінування, які здійснюються проросійськими бойовиками, і друге – що фіксується просування на окремих ділянках фронту. Наскільки воно становить загрозу, чи можуть це бути пересування диверсійно-розвідувальних груп чи інших бійців, – це повинно безпосередньо аналізувати командування ООС і відповідним чином готуватися протидіяти», –сказав Мусієнко.

І нагадав, що у разі загрози життю українські військові можуть давати відсіч. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі