понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські найманці заявили, що знайшли тіло українського військовослужбовця поблизу Зайцевого

Новини , Російська агресія , ООС , Події

Російські найманці заявили, що знайшли тіло українського військовослужбовця поблизу Зайцевого

views41

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В районі загибелі української групи військових, які потрапили у засідку під час евакуації пораненого, російські НЗФ знайшли тіло нашого бійця. Три дні штаб ООС вимагав від бойовиків надати можливість знайти пораненого, але…

Як заявив так званий представник «народної міліції «ДНР» Басурін, вони знайшли його вже мертвим. Водночас, він вказав, що поряд із ним були плями крові, тобто український військовий був поранений…

«У районі виявлення тіла, в радіусі 20 метрів, були знайдені сліди крові, що свідчить про те, що військовослужбовець загинув не відразу, а був поранений і намагався зв’язатися по радіозв’язку з командуванням із закликом про допомогу».

Читайте також: Штаб ООС: Російські НЗФ третій день не дають провести розшук пораненого після засідки на евакуаційну групу

За його словами, зараз ведеться робота по з’ясуванню особи загиблого та переговори з Києвом про повернення тіла.

При цьому жодного слова не сказав про те, що саме вони, незаконні російські збройні формування, вчергове порушили правила війни. Вони не дали режим тиші і три дні не давали можливості врятувати життя людини.

Нагадаємо. У середу, 15 липня, естонські медіа повідомили, що 13 липня під час воєнних дій на Донбасі загинув громадянин Естонії Микола Ільїн, який народився в Білорусії. Він був військовим медиком українських Збройних сил.

13 липня на Донбасі поблизу Зайцевого попри домовленість про припинення вогню підтримувані Росією бойовики обстріляли групу військовослужбовців, які  намагалися евакуювати з поля бою тіло українського бійця.

Внаслідок обстрілу загинув медик, ще двоє військових були поранені.

У Донецькій області прокуратура розпочала розслідування обстрілу медперсоналу під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця.