четвер, 24 червня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські найманці вирішили випустити людей з ОРДО, але в один бік

Новини окупації , Суспільство

Російські найманці вирішили випустити людей з ОРДО, але в один бік

views4

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З понеділка, 22 червня, російські найманці дозволять виїхати з окупованої території і відновлюють пропуск осіб через лінію розмежування в Донецькій області. Однак лише в одну сторону.

Про це повідомляють проросійські ресурси з посиланням на заяву так званого «омбудсмена» Дар’ї Морозової.

У повідомленні йдеться, що з 22 червня буде здійснюватися щоденний пропуск осіб в напрямку підконтрольної українському уряду території на блокпості «Оленівка». Морозова заявляє, що оскільки з боку України на даний час не було інформації, то вони будуть поступати так, як вирішили, в односторонньому порядку.

При цьому окупанти вказують, що людей будуть випускати, але у зворотньому напрямку нікого не пропускатимуть. Пропуск здійснюватиметься лише за узгодженими списками.

На територію ОРДЛО бойовики можуть почати пропускати з 25 червня, але люди мають заздалегідь повідомити про намір в’їзду. Блокпост буде щоденно відкритий з 9 ранку до 18:00.

Нагадаємо. Російські терористичні сили блокують відновлення пропуску осіб через лінію розмежування у Донецькій та Луганській областях. На Луганщині все ж таки діє один пропускний пункт – «Станиця Луганська», а Донецька область до сьогодні блокувала будь-яку можливість перетнути лінію розмежування.

Коментарi (0)