вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські найманці пропонують терміново скликати зустріч ТКГ через «ситуацію біля н.п. Шуми»

Російська агресія , Новини окупації , ООС

Російські найманці пропонують терміново скликати зустріч ТКГ через «ситуацію біля н.п. Шуми»

views45

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Минулого разу відтермінування запланованого удару ще на два дні сталося через новий наказ Пушиліна. Тоді бойовики заявили, що не розібралися у діях українських військових. Зараз кажуть, що це востаннє.

Зараз виступили з ініціативою терміново скликати ТКГ на сьогодні, 9 вересня, для обговорення «ситуації біля н. п. Шуми».

Про це повідомила представниця так званого «МЗС ДНР» Наталія Ніконорова.

«У надії на врегулювання ситуації, ми робимо останню спробу уникнути радикальних дій. Завтра, 9 вересня, о 12:00 ми пропонуємо скликати позачергову зустріч Контактної групи з метою прийняття рішення з питання проведення спільної інспекції представників «ДНР», а також представників України в СЦКК за сприяння представників ОБСЄ щодо фіксації усунення допущених порушень з просування позицій збройних формувань Україна поблизу населеного пункту Шуми», – йдеться у заяві.

Зазначається, що такий лист із відповідним закликом направлено і на адресу ОБСЄ.

Водночас, окупанти підтверджують, що СММ ОБСЄ не знайшли порушень, про що йдеться у звітах. Вони кажуть, що не згодні з даними як української влади, так і спостерігачів.

«До теперішнього часу представники даної міжнародної організації не врахували спрямовані нами дані, посилаючись при цьому на відомості зі своїх звітів. Аналогічно роблять і представники української влади. Проте, факти свідчать, що зазначена в даних звітах інформація не відповідає дійсності», – додали окупанти.

Нагадаємо. Вранці 5 вересня ватажок фейкової «республіки» Денис Пушилін віддав наказ знищити інженерні споруди Збройних сил України біля лінії зіткнення в Донбасі. Він «дав час» українським військовим  відійти з району поблизу населеного пункту Шуми до 8:00 7 вересня.

7 вересня бойовики заявили про перенесення удару по позиціях ЗСУ ще на два дні.