неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російське ТБ працює, бо Міноборони не виділяє коштів на обслуговування «глушилок» на Донбасі – Сюмар

Новини , Політика

Російське ТБ працює, бо Міноборони не виділяє коштів на обслуговування «глушилок» на Донбасі – Сюмар

views110

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Колишня голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради 8-го скликання Вікторія Сюмар підтвердила дані Олександра Турчинова про вимкнення системи блокування російського сигналу вздовж лінії розмежування на Донбасі. Вона наголошує, що «глушилки» відключили після президентських виборів.

Про це народна депутатка Вікторія Сюмар від партії «Європейська солідарність» розповіла у коментарі «Детектору медіа».

Вона вже не вперше говорить про це. І зараз знов підтверджує свої слова та слова Олександра Турчинова про те, що на лінії розмежування відключені всі пристрої, що блокували російське телебачення.

«Відключення відбулося відразу після президентських виборів, я неодноразово про це говорила. Адже безперешкодна трансляція російських телеканалів в зоні розмежування суттєво дестабілізує ситуацію в регіоні. Фактично, свого часу ми добилися, аби були витрачені бюджетні кошти на закупки глушилок, їх встановлення, вирішено питання їх балансоутримувачем… Але зараз Міністерство оборони просто не виділяє кошти на їх обслуговування. І це, очевидно, найнаочніше ставлення влади до інформаційної безпеки в країні», – сказала Вікторія Сюмар.

Нагадаємо. Колишній секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов розповів, що на Донбасі пів року тому вимкнули пристрої, які глушили російське телебачення, хоча при минулій владі вони стояли, а планувалося ще збільшити їх кількість та зробити більш потужними.

Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай також звертався до РНБОУ з проханням надати системи для блокування сигналу російських медіа.

«Інформаційну війну ми сьогодні програємо. Вздовж лінії розмежування чутний сигнал усіх сепаратистських FM-радіо. Аналогічна ситуація з російським телебаченням. Тому я звернувся до секретаря РНБО України Олексія Данілова з проханням про виділення мобільних комплексів, здатних ефективно протидіяти ворожому сигналу», – заявив Гайдай.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі