середа, 25 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російська партія відкриє представництво в окупованому Донецьку

Новини окупації , Політика

Російська партія відкриє представництво в окупованому Донецьку

views51

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Партія «Справедлива Росія ‒ За правду» планує відкрити свій центр у Донецьку. Лідер партії Сергій Миронов призначив Олексія Жигуліна, свого помічника, повноважним представником партії на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Про це повідомляє сайт «Новости Донбасса».

Жигулін, відомий прихильник терористів «ДНР», має доручення створити у Донецьку представництво партії. Очікується, що в центрі будуть організовані консультації для громадян, які проживають на непідконтрольних Уряду територіях.

Раніше представники окупаційної адміністрації заявляли, що російські кандидати у депутати на найближчих виборах до Держдуми РФ зможуть агітувати на території Донеччини. Однак поки невідомо, чи візьмуть участь в російських виборах жителі Донецька.

Партія, повна назва якої «Соціалістична політична партія «Справедлива Росія ‒ Патріоти ‒ За правду», утворена у січні поточного року і є об’єднанням декількох російських політичних сил. Співголовами партії є Геннадій Семігін і російський письменник Захар Прилєпін, обвинувачений Службою безпеки України у тероризмі.