п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російська мова – це зброя для підкорення інших країн

Політика

Російська мова – це зброя для підкорення інших країн

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російську агресію в Європі зупинили рішучі дії українців, і це призвело до того, що в Європейському союзі недооцінюють погрозу, яка йде зі сходу. Ще менше тих, хто готовий їй протистояти. Таку думку озвучив Жаль-Поль Перрюш, генерал, який в минулому займав високі посади у військових структурах Євросоюзу, відповідаючи на питання Радіо Свобода. 

За словами Перрюша, Росія добре усвідомлює, що вона не має потужності для прямої збройної агресії проти сусідніх країн. Враховуючи досвід СРСР в афганській війні, досвід інших країн, зокрема, США у В’єтнамі, Росія намагається діяти через російськомовне населення, яке проживає за її межами. Цей ресурс Кремль спрямовує проти владних структур та інституцій, приховуючи своє втручання у внутрішні справи іншої держави. Саме так росіяни діяли проти Молдови у Придністров’ї, проти у Грузії в Абхазії та Південній Осетії, а тепер проти України — в Криму й на Донбасі.

Для протидії в таких випадках військові сили не слід розглядати як першочерговий засіб, вважає генерал. 

За його словами, наразі Росія підтримує нестабільність в сусідніх країнах. Ситуація, що склалася у світі, сприятлива для неї, і це означає, що треба чекати на нові територіальні захоплення, бо за логікою Кремля, велич держави визначається саме територією. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі