середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росію зобов’язали відшкодувати збитки перед громадянами Грузії

За кордоном , Новини

Росію зобов’язали відшкодувати збитки перед громадянами Грузії

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Комітет міністрів Ради Європи закликає уряд РФ негайно виконати рішення Європейського суду виплатити компенсацію незаконно депортованим у 2006 році грузинам. Сума виплат має скласти €10 мільйонів.

Про це повідомляє інтернет-видання «Європейська правда» з посиланням на рішення Комітету.

Згідно з рішенням Великої палати Європейського суду з прав людини від 31 січня 2019 року, Росія зобов’язана протягом трьох місяців виплатити €10 мільйонів для 1500 незаконно депортованих у 2006 році грузинських громадян.

Розподілом суми займатиметься грузинська сторона під наглядом Комітету міністрів протягом 18 місяців з дати виплати або протягом будь-якого іншого періоду, який Комітет вважатиме доцільним.

Під час засідань Комітету, проведених наприкінці вересня, зазначено, що «термін платежу закінчився 30 квітня 2019 року і що досі не здійснено жодного платежу».

Європейські чиновники зазначають, що згідно з пунктом 1 статті 46 Конвенції, «існує безумовне зобов’язання сплачувати справедливу компенсацію, присуджену Судом, і тому закликав російські органи влади невідкладно сплатити присуджені суми разом із нарахованими відсотками за заборгованість».

Це питання продовжуватимуть розглядати під час грудневих засідань Комітету.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі