п’ятниця, 23 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росію позбавили участі у міжнародних спортивних заходах на 4 роки

За кордоном , Новини

Росію позбавили участі у міжнародних спортивних заходах на 4 роки

views3

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Виконком Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) позбавив Росію права участі у великих міжнародних спортивних заходах на 4 роки.

Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) позбавили статусу відповідності, крім того  WADA заборонив Росії приймати чемпіонати світу та подавати заявки на їхнє проведення протягом найближчих чотирьох років

Рішення було прийнято на засіданні виконкому сьогодні, 9 грудня.

«Рекомендація комітету щодо відповідності була схвалена одноголосно», – наводить ТАСС повідомлення прес-служби організації.

Також вказується, що російським держслужбовцям і керівництву Олімпійського і Паралімпійського комітетів РФ (ОКР і ПКР) заборонено відвідувати міжнародні спортивні змагання.

Таким чином російські спортсмени пропускають ряд великих змагань, в тому числі Олімпійські ігри в Токіо в 2020 році, а також позбуваються права на проведення Універсіади в 2023 році в Єкатеринбурзі. 

Нагадаємо. У вересні німецький журналіст Хайо Зеппельт повідомив, що Росію підозрюють в маніпулюванні даними Московської антидопінгової лабораторії, в зв’язку з чим була запущена процедура визнання Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) не відповідає кодексу WADA.

25 листопада комітет WADA рекомендував усунути Росію від міжнародних змагань на чотири роки і заборонити проводити міжнародні турніри на території країни.

Коментарi (0)