четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росію обурила заява держсекретаря США про Крим

За кордоном , Новини , Події , Політика

Росію обурила заява держсекретаря США про Крим

views138

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

 

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що Крим повинен повернутися до складу України. У ході дискусії в неурядовій організації «Економічний клуб Вашингтона» політику поставили питання про статус Криму.

«Позиція США: це неприйнятно. Крим повинен повернутися», — твердо заявив держсекретар.

Він також оптимістично висловився щодо дій українського уряду. Пан Помпео сподівається, що чинний президент України Володимир Зеленський запропонує «більш креативний набір ідей щодо того, як вирішити конфлікт на сході країни».

«Вони все ще борються, не щодня, але багато. Це дуже реально», — сказав урядовець.

На цю заяву різко відреагував незаконно обраний депутат від «Єдиної Росії» Руслан Бальбек. На його думку, позиція держсекретаря лише підтверджує наміри Сполучених Штатів залишатись «світовим жандармом». Скаржився «депутат від Криму» і на ігнорування Вашингтоном «національних інтересів Росії», передає РИА Новости.

«Зростання впливу Росії йде всупереч їхнім корисливим, прагматичним інтересам», — вважає пан Бельбек.

Політик висловив припущення, що США продовжуватимуть чинити опір, навіть якщо в майбутньому українська сторона визнає Крим російським.

Офіційна представниця РФ Марія Захарова заявила, що своєю заявою пан Помпео «не поважає результатів демократичного волевиявлення кримчан».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі