четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росіянин Тюрін більше не підозрюваний у вбивстві Вороненкова

Новини , Право

Росіянин Тюрін більше не підозрюваний у вбивстві Вороненкова

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На початку жовтня Печерський райсуд Києва частково задовольнив клопотання захисту Володимира Тюріна та скасував повідомлення про підозру у причетності до вбивства Дениса Вороненкова. Кримінальному авторитету з Росії Тюріну інкримінували замовлення вбивства Вороненкова, колишнього депутата Держдуми Росії, під час його перебування в Україні.

Клопотання захисту базувалося на тому, що підозра не містила передбаченого законом повного викладу обставин злочину. Серед інших суттєвих обставин, там не було вказано, в який час та в якому місці скоєно вбивство. Вручення повідомлення про підозру відбулося з порушеннями процесуального порядку, на що захист також вказав у своєму зверненні.

Із загиблим Вороненковим Володимир Тюрін пов’язаний через Марію Максакову, яка була жінкою Тюріна до того як одружилася з Вороненковим.

Нагадаємо обставини справи. Вороненкова було вбито 23 березня 2017 року. Це сталося в центрі української столиці, поблизу готелю, де він проживав. Попри отримане поранення, охоронець Вороненкова застосував зброю та поранив нападника. Внаслідок отриманих поранень померли як російський екс-депутат, так і його вбивця. Ним виявився Павло Паршов, український громадянин та колишній учасник АТО.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі