п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росіянин подав скаргу на Путіна у МВС за звинуваченням в очолювані злочинної ієрархії

За кордоном , Новини

Росіянин подав скаргу на Путіна у МВС за звинуваченням в очолювані злочинної ієрархії

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Юрист і правозахисник з Єкатеринбурга Микита Томилов звернувся із прохання до МВС Росії завести справу на президента Росії Володимира Путіна за новою статтею про злочинні авторитети (стаття 210.1 КК).

Про це активіст сказав в інтерв’ю «МБХ медіа» 25 грудня.

Варто зазначити, що саме цей активіст захищав противників будівництва православного храму на місці скверу в Єкатеринбурзі. Микита Томилов працював у Міжрегіональному центрі прав людини в Єкатеринбурзі. Він захищав затриманих на акціях протесту проти будівництва храму Святої Катерини в сквері біля Єкатеринбурзького театру драми.

Зокрема він заявив, що хоче притягнути Путіна до кримінальної відповідальності, хоча й не вірить у це. Йому важливий сам факт та відповідь МВС.

«Була направлена ​​скарга на президента Путіна, щоб притягнути його до кримінальної відповідальності за статтею 210.1 КК про зайняття вищої посади в злочинній ієрархії. Це було направлено навіть не для того, щоб його притягли. Мене більше цікавить відповідь МВС з даного питання. Ми всі розуміємо, що президент користується повною недоторканністю. Мені цікаво, як вони будуть відповідати», – пояснив Томилов.

На його думку, саме Путін є «главою злочинного синдикату, що складається з міністрів, керівників спецслужб, а також інших осіб, які займають керівні пости в країні».

До речі, стаття «Заняття вищого положення в злочинній ієрархії» з’явилася в Кримінальному кодексі РФ лише в квітні 2019 року і за ініціативою самого Путіна.

Правозахисник також попросив МВС перевірити законність перебування Володимира Путіна на посту президента Росії більше двох термінів поспіль.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі