понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росіянин після відбування покарання в Україні намагався незаконно потрапити до РФ (фото)

Події

Росіянин після відбування покарання в Україні намагався незаконно потрапити до РФ (фото)

views46

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Після затримання порушника прикордонниками так званого «туриста» депортовано за місцем, куди він намагався потрапити – до Росії.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передає «Патріот Донбасу».

Зазначається, що громадянина Російської Федерації  було виявлено та затримано учора, 10 листопада. Прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Гірськ», що на ділянці Чернігівського прикордонного загону, виявив порушника на відстані 50 метрів до державного кордону.

«Чоловік, 1976 року народження, намагався нелегально, оминаючи пункти пропуску, потрапити до Росії. Згодом прикордонники встановили, що іноземець був засуджений за розбій та відбував покарання у вигляді трирічного позбавлення волі у Вознесенській виправній колонії, що в Миколаївській області», – йдеться в повідомленні.

Як з’ясувалось, днями його звільнили з колонії. Чоловік він вирішив перейти українсько-російський кордон непоміченим і через це вирушив у подорож лісами Чернігівщини. Він вважав, що легко обійде усі загородження, оскільки, за його словами, знав місцевість з дитинства, бо є вихідцем з прикордоння.

«Але порушник не врахував плин часу та те, що Державна прикордонна служба України, впроваджуючи інновації в захисті кордону від злочинців та зовнішньої агресії, значно покращила інженерно-технічне облаштування українсько-російського кордону. Тому, так званий «турист», прибувши до запланованого місця перетину кордону, натикнувся на безліч інженерних перепон, що дало змогу правоохоронцям вчасно зреагувати на появу невідомої особи поблизу кордону та затримати правопорушника», – йдеться в повідомленні.

Наразі на правопорушника складено адміністративно-процесуальні документи за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП та видворено до Росії.

Росіянин після відбування покарання в Україні намагався незаконно потрапити до РФ (фото)