понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росіяни відпрацьовують снайперські навички і складають іспити – у Мар’їнці поранено місцевого жителя

Російська агресія , ООС

Росіяни відпрацьовують снайперські навички і складають іспити – у Мар’їнці поранено місцевого жителя

views56

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

7 березня російські окупаційні війська вели вогонь на ураження по мирному цивільному населенню прифронтової Мар’їнки Донецької області та поранили місцевого жителя. Таким чином, можливо, складають іспити випускники снайперської школи Росії.

Про це повідомили у пресслужбі ООС.

У повідомленні йдеться, що окупаційні війська вели прицільний вогонь по цивільному населенню.

«На одній з крайніх вулиць Мар’їнки, де більшість будинків зруйновані ущент, під час ворожого снайперського обстрілу зазнав поранення мирний житель, який на той час знаходився за кермом свого автомобіля», – зазначили в ООС.

Вказується, що чоловіка екстрено евакуювали українські військовослужбовці і вже у безпечному місці військові медики надали першу медичну допомогу. Після цього його відвезли до найближчого медичного закладу.

Командування ООС підкреслює, що окупанти так діють не вперше, і нагадали про подібний одиночний постріл, яким російські снайпери вбили мешканця Мар’їнки 18 грудня 2019 року.

«За даними розвідки, активізація ворожих снайперів тут невипадкова. Сюди полюбляють заїжджати з росії випускники снайперської школи. Поблизу Мар’їнки вони складають свої іспити і відточують стрілецькі навички», – наголошується в повідомленні.

В ООС також наголосили, що окупант «зухвало нехтує всіма нормами міжнародного гуманітарного права щодо ведення бойових дій та цілеспрямовано веде вогонь на ураження по мирним мешканцям».

Також вказується, що українські військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали через те, що ворожий снайпер вів вогонь, прикриваючись будинками мирних мешканців на тимчасово окупованій території, таким чином прикриваючись цивільним населенням.

«Разом з тим, всі необхідні докази цього військового злочину будуть подані до відповідних міжнародних організацій для притягнення країни-агресора – російської федерації до відповідальності», – додали в ООС.