неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росіянам таки вдалося витягнути затонулу у Керченській протоці бронемашину (відео)

Новини

Росіянам таки вдалося витягнути затонулу у Керченській протоці бронемашину (відео)

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З Керченської протоки таки вдалося витягнути бронемашину, яка затонула під час пропагандистської акції в пам’ять Керченсько-Ельтигенського десанту 1943 року. Рятувальна операція тривала понад тиждень.

Про це повідомили в російському «Військово-технічному товаристві».

Вказується, що 27 липня водолаз кілька разів занурювався на дно, але знайти бронемашину не вдалося. Бронемашину виявили на п’ятий день пошуків. Обіцяють зайнятися відновленням.

«Останні 700 метрів давалися особливо важко. Трос постійно рвався, а човни через хвилі та вітер рухалися дуже повільно. Витягнути машину на берег вдалося лише вночі. Автомобіль обов’язково буде відновлений. Як тільки машина прибуде в Москву, ми оцінимо її технічний стан і почнемо процес реставрації», – повідомили громадські активісти.

Нагадаємо. Бронемашина БРДМ-2 затонула 25 липня під час форсування Керченської протоки в рамках акції «Дорога мужності».

Цікаво те, що минулого року три російські БРДМ-2 перетинали Керченську протоку в рамках тієї ж акції і одна з бронемашин заглохла. Але не затонула, тому що їй на допомогу прийшов катер управління МНС Росії в Криму.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі