неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росіян в Донбасє нєт

Авторські статті , Російська агресія

Росіян в Донбасє нєт

views155

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Різні часи народжують різних героїв. Наприклад нацлідер Путін вже 20 років «піднімає країну з колін», при цьому заганяє в глибоку яму всю економіку Росії. В Україні на війні продовжують гинути російські військові і найманці, але “их там нет” – сказав цар батюшка, і надіслав далеко не останню партію «гуманітарного конвою», після котрого збільшилася кількість пострілів по Україні та кількість двохсотих, що поїхали назад до Росії.

Сила брехні

Що стосується “іхтамнетов” велика брехня вимагає великих майстрів пропаганди, які повинні пильно стежити за тим, щоб ніхто не посмів збирати докази і спростувати слова Путіна. І з 2014 року на роль такого пропагандиста інформаційних військ Росії був обраний Анатолій Шарій.

Російському народу показують війну, як щось красиве і героїчне, в той час, як реальна війна – це біль, сльози, руйнування, смерті.

Від правди не сховаєшся

Як би того не хотіла російська влада, але волонтери та добровольці відкрито висвітлюють, хто саме воює і гине на Донбасі, і брехливі запевнення Міноборони Росії про те, що на Донбасі – громадянська війна українців з самими собою, випаровується при вивченні списку вбитих, де велика частина – переодягнені під ополченців російські військовослужбовці.

Цікаво, як на такі вчинки «росіюшки матушки» реагують родичі та батьки загиблих «іхтамнетов». Похорони російських вояків, що загинули на Донбасі не озвучуються офіційними інфо-псами Кремля, невигідно федеральним ЗМІ паплюжити кров’ю ім’я свого карликового вождя. Дивує тільки одне, чому ті батьки до сих пір не перегризли йому горло . Виходить так, що поки «зелений Ванька-доброволець» може бігати та стріляти, то він потрібен державі, а коли раптово задвухсотить, то навіть батьки з судомами на руках підписують розписку про те, що їх син загинув на навчаннях, а не на війні.

«Громадянська війна» ?

Російська пропаганда стверджує, що Донбас бажає відокремитися від України, хоча ситуація, котра діється і зараз, показує зовсім протилежне, вона доводить, що Росія напала на Україну, ввівши на її територію свої регулярні війська проти волі народу.

З початку так званого конфлікту на Донбасі в Росію з України в рефрижераторах “гуманітарної допомоги”, в інших машинах, залізниціею повертаються «держтаємниці» Путіна, а саме загиблі в бойових зіткненнях російські військовослужбовці, контрактники, найманці-добровольці.

Беззаперечні факти перебування російських військ

Прихильники окупантів змонтували ролик з російськими «іхтамнєтами», які були ліквідовані збройними силами України в різні періоди проведення АТО та ООС на Донбасі, й опублікували його в інтернеті.

У «громадянській» (як люблять повторювати кремлівські пропагандисти) війні в Україні брали і продовжують брати активну участь громадяни РФ, тому в доказ є відео з підбіркою «двохсотих» опубліковано на Youtube-каналі J-Day.

Про це сором’язливо мовчать російські ЗМІ. Російський народ нічого не знає про кількість втрат. Окремим Указом президент Володимир Путін засекретив дані про втрати серед військових. Волонтери гуманітарних пошукових місій з РФ показують, як багато російських найманців вже втратили свої життя з примхи Кремля.

На сьогодні існує велика купа сайтів та гуманітарних місій, котрі займаються пошуком та перевезенням «грузу 200» з України в Росію. Саме ці люди не мовчать, саме вони знають всю правду про «громадянську війну України», всупереч лінії влади РФ оприлюднюють на сайтах списки загиблих «іхтамнєтов», що повністю спростовує твердження Путіна про те, що на території України жодного російського вояка, добровольця чи інструктора нема.

Список росіян, загиблих на війні з Україною в 2014 році можна побачити за цим посиланням.

Список росіян, загиблих на війні з Україною в 2015 році – тут.

Список росіян загиблих на війні з Україною станом на 31.01.2017 на сайті Груз-200.

«Тепер ви сміливо можете забрати до себе на сторінки посилання на списки вантажів 200 з України в Росію. Зробити подарунки ватним друзям і родичам. Хай дивляться і роблять висновки, нехай звіряються по своїх регіонах. Ці списки будуть оновлюватися…», – написала правозахисниця Олена Васильєв.

Висновок

Виходячи з подання інформації російськими медіа ми розуміємо що насправді ніяких російських, з монголоїдними рисами обличчя солдат в Україні ніколи не було. Хоча їхні особисті соціальні мережі, де вони активно хизуються на фоні розбитих українських хат, вказують на інше.

Окремим питанням потрібно оглянути ситуацію замовчування регулярних маршрутів з моторошною наліпкою «груз 200», що вночі йдуть з України в Росію. Так само замовчуються факти поховань російських найманців та солдат регулярної армії, хоча неодноразово оприлюднюються відеофакти. Батькам загиблих наказують мовчати, вдовам – відмовлятися від чоловіків. На це все є одна назва – Путінський непотріб! Як не намагалися батьки загиблих окупантів донести до Кремля прохання про припинення кровопролиття, все марно. Кремль їх не чує, так як і не чує більшість населення Росії, котре з гордістю запевняє себе що в Україні таки громадянська війна і діла немає Росіюшки до того конфлікту, от тільки по ніздрі вже в кров вляпалися, і відмиватися доведеться довго!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі