четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія звинуватила посла Великої Британії в Україні у «зазіханні на цілісність держави»

Новини , Політика

Росія звинуватила посла Великої Британії в Україні у «зазіханні на цілісність держави»

views55

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Інформаційний вкид» – заявили в РФ і порекомендували читати Конституцію РФ послу Великої Британії в Україні про приналежність Криму

Так званий «глава комітету кримського парламенту з питань народної дипломатії і міжнаціональних відносин» Юрій Гемпель заявив, що заклик до Росії посла Великої Британії в Україні щодо припинення незаконного контролю над Кримом – це «інформаційний вкид».

Мова йде про повідомлення посла Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс на офіційній сторінці посольства в Facebook про те, що Велика Британія ніколи не визнає «кричущого порушення міжнародного права», пов’язаного з незаконною анексією Криму. Посол також закликала Росію припинити незаконний контроль над Кримом.

Посол Великої Британії в Україні ???????????????? Мелінда Сіммонс:"6 років тому Росія почала свою незаконну анексію АР Крим….

Опубліковано British Embassy Kyiv Середа, 19 лютого 2020 р.

Гемпель не лише назвав «вкидом» слова дипломата, а й звинуватив у «зазіханні на цілісність держави».

«Складається враження, що Британія не знає міжнародних норм права і Конституції Росії. Подібними закликами вони зазіхають на цілісність нашої держави. Роблячи настільки невиважені інформаційні вкидання, вони нівелюють тривалу, багатовікову історію дипломатії Великобританії і ставлять під сумнів адекватність її нинішніх політиків», – російський ставленик.

Він додав, що вони вважають Крим законною частиною Росії «з усіма нормами міжнародного права».

«Крим знаходиться у складі Росії згідно з усіма міжнародними нормами права і, що найголовніше, за волевиявленням самих кримчан», – заявив «глава».