четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія заявляє про проблеми в авіа та суднобудуванні через санкції Євросоюзу

Економіка

Росія заявляє про проблеми в авіа та суднобудуванні через санкції Євросоюзу

views60

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Росії Володимир Путін назвав такі дії «просто хамством на світовому ринку».

Про заяву Путіна на зустрічі з представниками атомної галузі в Кремлі, повідомляє ТАСС.

За словами президента РФ, припинення поставок іноземними партнерами композиційних матеріалів для крила літака МС-21 є грубим порушенням на світовому ринку.

«Наш новий середньомагістральний літак MS-21 не має нічого спільного з оборонною системою. Ми взяли і припинили постачання відповідних композиційних матеріалів для крила через недобросовісну конкуренцію. Ну, що це? Це просто хамство на світовому ринку, що порушує всі загальновизнані принципи та правила», – сказав він.

При цьому він стверджує, що іноземні партнери нібито добре «усвідомлюють, що ми все одно зробимо», але діють таким чином, щоб уповільнити реалізацію цього проєкту. І підкреслює, що без нових матеріалів неможливий розвиток економіки в цілому, а не лише оборонної промисловості.

Читайте також: Президент РФ Путін попросив скасувати санкції і зберегти право вето

Відомо також, що Росія не змогла завершити заплановане будівництво катера-бонопостановника, здатного подолати наслідки розливу нафти.

Як повідомляється в матеріалах Рахункової палати Російської Федерації, опублікованих 23 вересня, це стало неможливим через міжнародні санкції, введені проти окупації Криму

«Щодо об’єкту «Будівництво рятувального катера-бонопостановника. Виробник рятувального катера (проєкт A40-2B) «через міжнародні санкції проти Криму не має можливості завершити завершальний етап будівництва (придбання основних двигунів для суден)», – йдеться в документі.

Уточнюється, що Росія не змогла придбати необхідні деталі через санкції.

Читайте також: США ввели нові санкції проти Росії

Наразі суднобудівний завод More, який реалізує цей проєкт, шукає можливість придбання подібних двигунів.

Нагадаємо. Європейський Союз вирішив продовжити до 15 березня 2021 року дію санкцій, введених у 2014 році проти Росії через порушення суверенітету та територіальної цілісності України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі