четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія викрала технології гіперзвукової ракети у американців?

За кордоном , Новини

Росія викрала технології гіперзвукової ракети у американців?

views111

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Гучну заяву зробив радник президента США з питань нацбезпеки Джон Болтон. В інтерв’ю «Голосу Америки» він розповів, що США давно підозрювали Росію у викраденні секретних технологій по розробкам гіперзвукової зброї, а недавня подія у Сєверодвінську підтвердила ці підозри.

Нагадаємо, що у російському Сєверодвінську під час випробувань стався вибух ракети. Кілька вчених загинуло, а навколишні території та води Північного моря тепер радіаційно забруднені.

Болтон зіронізував, що попри економічну відсталість, Росія намагається не відставати від світових тенденцій у розробці новітньої зброї:

«… хоча економіка Росії зразково дорівнює економіці Нідерландів, вона ще витрачає досить багато на оборону, щоб не тільки модернізувати свій ядерний потенціал, а й створити нові види засобів доставки, гіперзвукові носії, гіперзвукові ракети, багато в чому вкрадені з американських технологій».

При цьому Болтон відмітив, що отримання подібних технологій іншими країнами буде значним викликом для США. 

Росія, як завжди, не забарилася з відповіддю і в свою чергу висунула американцям зустрічні обвинувачення. Там заявили, що свої технології США здобули через крадіжку розробок Японії. Крім того, росіяни вимагають в американців показати ракету, ідею створення якої вони нібито вкрали.

Нагадаємо, що раніше Дональд Трамп теж піднімав це питання. За його словами, США отримали секретні дані про вибух під Архангельском і переконані, що катастрофу спричинила спроба Росії виготовити гіперзвукову крилату ракету.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі