понеділок, 16 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія відповіла на слова про виплати репарацій за війну на Донбасі

За кордоном , Новини , Російська агресія , Політика

Росія відповіла на слова про виплати репарацій за війну на Донбасі

views42

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков очікувано знайшов відмовки на пропозицію міністра інфраструктури України Владислава Криклія виплатити Україні репарації за окупований Донбас.

Пєсков підкреслив, що РФ начебто не проти взяти участь у відбудові Донбасу, але це залежатиме від того, як урегулюється військовий конфлікт. Про це він розповів на прес-брифінгу в Москві, повідомляє «ТАСС».

Вже традиційно Росія відхрещується від своєї участі у військових діях у східній частині України. Прес-секретар Путіна, як і в минулому, наголошує на тому, що конфлікт на Донбасі виник не через сепаратистів, якими керував Кремль. Він також зазначив, що російська влада начебто «робить усе можливе, аби посприяти врегулюванню даної проблеми».

Нагадаємо. Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що перед тим, як розробляти план відбудови Донбасу, необхідно провести ревізію та аудит. Наразі це неможливо зробити, а відбудовувати окуповані території Україна не планує.

Напередодні в Маріуполі глава моніторингової комісії ООН з прав людини Матильда Богнер сказала, що уряд України має взяти на себе відповідальність за потерпілий регіон і людей, які там мешкають. Вона заявила, що жертви конфлікту на сході України мають отримати репарації від уряду.