вівторок, 11 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія відповіла на пропозицію Арахамії щодо відновлення постачання води в обмін на Донбас

Новини , Політика

Росія відповіла на пропозицію Арахамії щодо відновлення постачання води в обмін на Донбас

views5

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прессекретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков відреагував на слова глави фракції «Слуга народу» Давіда Арахамії щодо можливості відновлення постачання води на анексований Росією півострів в обмін на поступки з Донбасу.

Відповідь на це питання він озвучив російським журналістам.

Пєсков заявив, що Росія не вважає, що Крим може бути об’єктом обмінів.

«Крим не може бути об’єктом будь-яких обмінів», – заявив представник Кремля.

Крім того, він вчергове назвав цей регіон російським і повідомив, що його водопостачання забезпечується в рамках існуючих програм розвитку. Але додав, що країна-окупант готова розглянути пропозиції щодо «додаткового постачання», наприклад, на «комерційній» основі.

«Якщо є якісь пропозиції щодо додаткового водопостачання, на комерційній або на іншій основі, вони можуть бути розглянуті», – додав Пєсков.

І традиційно вже заявив про те, що Україна має вийти на прямі переговори з кремлівськими маріонетками, тож «тему контролю за кордоном потрібно спочатку промовляти з представниками Донбасу, з представниками двох самопроголошених республік».

«Без здійснення цих контактів дуже важко що-небудь сказати. Поки що з великою часткою впевненості можна припустити, що вони, звичайно ж, будуть проти того, щоб міняти суть і сутність Мінських домовленостей, під якими стоять візи представників цих двох регіонів», – сказав Пєсков.

Нагадаємо. Вчора, 11 лютого, глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив про можливість відновити подачу воду в анексований Крим в обмін на поступки з боку президента РФ Володимира Путіна з Донбасу, зокрема, виведення військ.

Проти відновлення постачання води на півострів виступили лідери кримськотатарського народу. Глава Меджлісу Рефат Чубаров категорично заявив про те, що пускати воду в окупований Росією Крим – це продаж і територій, і людей. І якщо таке питання розглядається, то розглядається здача Росії півмільйона кримських татар.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що Україна пустить дніпровську воду в окупований Крим тільки після повної деокупації півострова. І нагадав, що, відповідно до Женевської конвенції 1949 року, вся відповідальність за стан людей на окупованій території лягає на країну-окупанта.

Крім того, це не вперше депутатами з партії «Слуга народу» підіймається питання постачання води в анексований Росією Крим. 1 лютого голова бюджетного комітету Верховної Ради, нардеп від фракції «Слуга народу» Юрій Арістов заявив, що Україна може почати подавати почати подавати воду в анексований Росією Крим. І заробляти. При цьому, говорячи про півострів, сказав: «Росії».

Коментарi (0)