субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія тисне на Білорусь, а треба зберегти створений мир – Лукашенко

За кордоном , Новини

Росія тисне на Білорусь, а треба зберегти створений мир – Лукашенко

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Лідер білоруської держави Олександр Лукашенко виступив з гучною заявою, у якій наголосив, що Росія, маючи статус сильнішої держави, ніж Білорусь, не повинна створювати більш вигідні умови для своїх підприємств та торпедувати усі поставки з інших держав до російського ринку. Слова Лукашенка передає інформаційне агентство «Хабар».

Лукашенко підкреслив, що Росія та Білорусь протягом багатьох років створювали союз і тому надалі вони мають рухатися спільно. До цього Лукашенко також наголошував, що Російська Федерація вводить обмежувальні заходи, які заважають розвиватися виробництву білоруських товарів. Але у Москві вважають, що саме Лукашенко гальмує процес створення спільного ринку для економічного союзу Євразії.

Лідер Білорусії вважає, що Росія продовжує створювати економічний тиск на його державу, а на кордонах Білорусі з кожним днем зростає напруга. За словами Лукашенка, Білорусь намагається запропонувати добросусідство, а натомість ситуація дедалі більше втрачає стабільність. Після цього Лукашенко зустрівся з військовими та наказав їм будь-якою ціною зберігати мир, який він створив на теренах Білорусі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі