субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія спрощує надання громадянства українцям

За кордоном , Новини

Росія спрощує надання громадянства українцям

views98

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Росії оголосили про спрощення процедури набуття громадянства для українців і білорусів.

Про це повідомляють російські ЗМІ та підтвердила начальник головного управління з питань міграції Міністерства внутрішніх справ Росії Валентина Казакова.

У міністерстві внутрішніх справ Росії заявили, що вже розроблені законопроєкти, які звільнять громадян України й Білорусі від співбесіди на знання російської мови. Підкреслюється, що 5  відповідних законопроєктів знаходяться в Державній думі і 6 – в уряді.

«Попереду в нас – спрощення процедур набуття громадянства для наших співвітчизників, громадян Білорусі, України. Їх ми хочемо звільнити від співбесіди, яка проводиться для визнання людей носіями російської мови», – сказала Казакова.

Крім того, для українців, білорусів, громадян Молдови та Казахстану  буде передбачена можливість отримати російське громадянство відразу після отримання посвідки на проживання.

«Це наші сусіди, і кількість жителів цих держав, які бажають придбати російське громадянство, стає дедалі більшим», – додала Козакова.

В той самий час також було відзначено, що у 2019 році в Росії було розроблено майже  80 нормативно-правових актів, «пов’язаних з удосконаленням міграційного законодавства».

Нагадаємо. 17 липня 2019 року президент Росії Володимир Путін підписав указ, який дозволяє отримати російське громадянство в спрощеному порядку українцям, які раніше жили в будь-якому районі Луганської або Донецької областей України. (Раніше це стосувалось лише мешканців тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей).

У серпні 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про спрощення надання українського громадянства іноземцям, які захищали суверенітет нашої країни, а також росіянам, котрі піддавалися переслідуванням за політичними переконаннями.

Крім того, президент України доручив МЗС розробити механізми надання громадянства етнічним українцям, які живуть в інших країнах і спростити механізм надання українського громадянства людям, які страждають від порушення прав і свобод у своїх країнах.

Висновки з цього всього якісь дуже невтішні…

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі