четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія спільно Віктором Медведчуком намагаються використати полонених у своїх політичних інтересах

Політика

Росія спільно Віктором Медведчуком намагаються використати полонених у своїх політичних інтересах

views34

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська Федерація спільно з народним депутатом України Віктором Медведчуком намагаються використати полонених у своїх політичних інтересах.

Про це заявила українська делегація у Тристоронній контактній групі у Facebook.

Повідомляється, що з цією метою вони планують завезти до України через Білорусь з Росії 9 осіб, які утримувалися на тимчасово окупованій території України, але хто ці особи та чи є вони у списках на звільнення не відомо.

«Така активність РФ, її намагання використати В.Медведчука, є демонстративним кроком, який підважує процедури та практики, які реалізовуються в рамках діяльності Тристоронньої контактної групи. Керівництво Російської Федерації таким чином нехтує домовленостями, досягнутими на вищому рівні у Нормандському форматі, фактично принижуючи значення відповідних зусиль Німеччини, Франції та ОБСЄ», – говориться в повідомленні.

Після перетину кордону України людей, згідно із державними процедурами, доведеться помістити в обсервацію та провести через повну перевірку спецслужб. Таким чином Кремль та Медведчук фактично підставляють цих людей під додаткове навантаження.

«Глибоко аморальна спроба використати долі людей, які утримувалися на окупованій території з політичною та іміджевою метою ще раз демонструє усім, що В.Медведчук є неадекватною званню українського громадянина особою, а РФ – не здатною дотримуватись на цьому етапі елементарних процедур і практик, за які сама взяла на себе відповідальність. Керівництво держави та українські спецслужби нададуть цим спробам відповідну оцінку», – підсумували в українській делегації.