четвер, 19 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія пропонує своїм компаніям анонімно працювати в Криму, щоб позбавити від санкцій США та ЄС

Економіка

Росія пропонує своїм компаніям анонімно працювати в Криму, щоб позбавити від санкцій США та ЄС

views46

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство економічного розвитку Росії розробило законопроект, який містить пункт, про створення на території тимчасово окупованого Криму особливих адміністративних районів (ОАР). На їх території буде діяти спеціальний правовий режим, який дозволить анонімно працювати російським компаніям на півострові. Ініціатива покликана позбавити підприємців санкцій Євросоюзу та США, які загрожують за роботу в АРК.

Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на документ, який Міністерство економічного розвитку РФ офіційно підтвердили.

Особливі адміністративні райони, на рівні з вільною економічною зоною, що діє з 2014 року, зможуть працювати на всій окупованій території Криму та Севастополя. Будь-які російські компанії, зареєстровані у різних регіонах РФ зможуть стати учасниками ОАР, за умови ведення бізнесу лише на півострові, а за межами Криму в них не повинно бути філій чи представництв.

В інвестиційний проєкт заклали бюджет щонайменше 150 мільйонів рублів, на створення і розвиток виробництва, інфраструктури, туризму, санаторно-курортного лікування та на організацію відпочинку громадян на окупованому півострові.

Зазначено, що російські компанії в Криму зможуть поєднувати статуси учасника ОАР зі статусом учасника вільної економічної зони. Це дозволить інвесторам окрім користування пільгами податкових зборів і страхових внесків, також отримувати ділянки землі в оренду без торгів, і при цьому зберігати конфіденційність.

Нагадаємо, що більшість компаній РФ відмовилися від бізнесу на тимчасово окупованій території Криму, через можливість потрапити під санкції заходу.

Так в США ще у 2014 році наклали практично повне торгове ембарго, та ввели санкції проти російських компаній, спираючись на публічну інформацію та за даними державних реєстрів РФ, за ведення підприємницької діяльності на окупованому півострові. Євросоюз, своєю чергою, вживав аналогічних заходів.