вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія поспішає: анонсовано відміну держмит на отримання паспортів мешканцями ОРДЛО

За кордоном , Новини

Росія поспішає: анонсовано відміну держмит на отримання паспортів мешканцями ОРДЛО

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Один з депутатів Держдуми, Андрій Козенко, який є координатором інтеграційного комітету «Росія – Донбас», звернувся 10 грудня до міністра внутрішніх справ Росії з проханням про скасування сплати держмита за прийом в громадянство РФ для жителів «ДНР» і «ЛНР».

Про це він повідомив сьогодні, 9 грудня, в рамках круглого столу «Підсумки та перспективи інтеграційних процесів Донбасу і Росії», який проходив у Донецьку.

«Я звернувся до міністра внутрішніх справ з проханням про скасування необхідності сплати держмита за прийом в громадянство РФ для жителів, які постійно проживають на територіях ДНР і ЛНР, враховуючи співвідношення реальних доходів населення, розмірів держмита», – сказав Козенко.

Крім нього на зустрічі були також ватажок «ДНР» Денис Пушилін, російський депутат Держдуми РФ, Олександр Петров, «заступник Голови Уряду «ДНР» Володимир Пашков, «заступник Голови НС «ДНР» Ольга Макєєва, «заступник  голови НС «ЛНР» Олег Коваль, керівники «міністерств» і «відомств», представники громадських організацій «ДНР» і «ЛНР».

Також відомо, що вранці 10 грудня, після проведення саміту у «нормандському форматі» так звана «омбудсмен» Дар’я Морозова звернулася до Росії з тим же проханням, але поки що не для всіх, а окремих категорій людей. І підкреслила, що це дуже важливо для тих, хто повернувся з полону, бо їм відмовляють в отриманні паспортів.

«Особливо важливо допомогти в отриманні громадянства РФ людям, які повернулися з українського полону. Їм часто відмовляють в отриманні паспорта через продовження кримінального переслідування в Україні», – заявила Морозова

Нагадаємо. Днями було оприлюднено інформацію про відкриття додаткових пунктів міграційної служби, де можна було б отримати російський паспорт. При цьому вказується, що начебто це через великі черги, але насправді – ще одна спроба показати світу «красиву картинку» та дійсно заманювати людей для отримання паспортів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі