субота, 21 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія погрожує блокуванням YouTube за маркування пропагандистського фільму про Крим як «образливого»

Технології

Росія погрожує блокуванням YouTube за маркування пропагандистського фільму про Крим як «образливого»

views53

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова комітету Держдуми Росії з інформаційної політики Олександр Хінштейн заявив, що позначення YouTube фільму «Крим. Шлях на Батьківщину» як «неприйнятного та образливого для деяких аудиторій» підпадає під дію нового російського закону про заборону інтернет-цензури, що передбачає можливість блокування ресурсу-порушника.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

«Я вважаю, що ця ситуація є підставою для проведення відповідної перевірки, прокурорської, і в моєму баченні як одного з авторів цього закону, ось такий підхід є демонстрацією цієї самої інтернет-цензури», – сказав Хінштейн в інтерв’ю телеканалу «Россия 24».

Відеохостинг YouTube промаркував пропагандистський фільм “Крим. Шлях на Батьківщину” як «неприйнятний та образливий для деяких аудиторій».

«Учасники спільноти YouTube позначили це відео як неприйнятне чи образливе для деяких аудиторій», – повідомляє YouTube при спробі відтворити відео.

Документальний пропагандистський фільм “Крим. Шлях на Батьківщину”, який був знятий у 2015 році до річниці окупації півострова російською державною студією «ВГТРК». Стрічка розповідає про події, які відбувалися у лютому-березні 2014 року в Криму.

У фільмі було представлено велике інтерв’ю з президентом Росії Володимиром Путіним, який розповів, як він у лютому-березні 2014 року особисто віддавав розпорядження російським військовим, які захопили Кримський півострів під свій контроль. Крім того, у фільмі були розкриті подробиці операції російських спецслужб по евакуації з території України президента-втікача Віктора Януковича.

Росія фактично визнає військове вторгнення в Крим.