п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія подає апеляцію щодо рішення WADA про відсторонення на 4 роки від міжнародних змагань

За кордоном , Новини

Росія подає апеляцію щодо рішення WADA про відсторонення на 4 роки від міжнародних змагань

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

РУСАДА на загальних зборах прийняло рішення не погодитися з рішенням виконкому Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) щодо відсторонення РФ на чотири роки від міжнародних змагань через порушення антидопінгових правил.

Про це повідомив президент Олімпійського комітету Росії Станіслав Поздняков.

Він заявив, що Росія буде подавати апеляцію до Спортивного арбітражного суду в Лозанні (CAS). Інтереси Російської Федерації в CAS представлятиме та сама компанія, яка раніше робила це під час допінг-скандалу, пов’язаного з Іграми-2014 в Сочі.

Нагадаємо. 9 грудня 2019 року Виконком Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) позбавив Росію права участі у великих міжнародних спортивних заходах на 4 роки. Крім того заборонили російським держслужбовцям і керівництву Олімпійського і Паралімпійського комітетів РФ (ОКР і ПКР) відвідувати міжнародні спортивні змагання.

Президент Росії Володимир Путін відреагував на це, заявив, що у Росії є підстави для подачі позову в суд на рішення WADA, однак існує ймовірність, що росіянам заборонять виступати на змаганнях навіть в нейтральному статусі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі